Personal

Rickard Trollske

UH ingenjör "mek"

Tel: 0227-61 69 91
rickard@trollskes.se
Arbetat med UH ”Mek” sedan 1987

Joachim Werbelow

UH ingenjör "mek"

Tel: 0227-61 69 92
joachim@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 1985

Karl-Erik ”Jerka” Johansson

UH ingenjör "mek"

Tel: 0227-61 69 95
jerka@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 1988

Tony Bergsten

Servicetekniker "mek/el"

Tel: 0227-61 69 93
tony@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 2004

Johan Davidsson

Servicetekniker "mek/el"

johan@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 2009

Johan Holgersson

Servicetekniker "mek/el"

Tel: 0227-61 69 98
holgersson@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 2004

Johan Sandin

Servicetekniker "mek/el"

sandin@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 2008

Jonas Hansen

Servicetekniker "mek/el"

Tel: 0227-61 69 94
jonas@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 2013

Nicklaz Karlsson

Servicetekniker "el/mek"

Tel: 0227-61 69 96
nicklaz@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 2001 (styrsystem och PLC)

Urban Ardenlid

Servicetekniker "el/mek"

Tel: 0227-61 69 97
urban@trollskes.se
Arbetat med underhåll sedan 1985 (styrsystem och PLC, arbetat på Siemens 14år)

Christer Olsson

Servicetekniker oljeanalys/rening, fastighet, svets /mek

Susanna Trollske

Kvalitetskontroll

TROLLSKES MASKINSERVICE AB | KUNGSGATAN 4 | 736 36 KUNGSÖR rickard@trollskes.se | 0227 - 61 69 90

© Copyright 2018 Trollskes Maskinservice AB. Sekretess & integritet. Webbdesign: Underbase